Narzędzia dostępności
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Skala szarości
Negatyw
Reset

Nasz personel

Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko doświadczenia i niezbędnych kwalifikacji, ale również szczegtólnych cech charakteru i emapatii. Mamy tego świadomość i dlatego nasz zespół tworzą profesjonaliści, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszej opieki naszym pensjonariuszom. W skład personelu Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów wchodzą między innymi: pielęgniarki, ratownicy medyczni, opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci, psycholog, terapeuci zajęciowi, dietetyk, salowi.

Nasi kierowcy dbają nie tylko o zaopatrzenie Domu ale dzięki posiadaniu samochodu przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych wyjazd na konsultację specjalistyczną naszego podopiecznego na wózku inwalidzkim nie stanowi żadnego problemu.

Kucharze z wykwalifikowanym dietetykiem dbają o to, aby nasi mieszkańcy przyjmowali posiłki smaczne, dobrej jakości i dostosowane do konkretnych potrzeb i schorzeń mieszkańców.

Pracownicy socjalni chętnie udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące kwalifikacji i zasad pobytu w naszej Placówce.

Pracownicy pralni dbają o czystość i higienę odzieży naszych podopiecznych a… panowie z działu technicznego posiadające „ZŁOTE RĄCZKI” skutecznie i szybko naprawiają wszystkie usterki.

Cały zespół czyni starania, aby osoby starsze przebywające w naszym domu czuły się komfortowo, bezpiecznie i mogły miło spędzać czas.

Tworzymy interdyscyplinarny zespół, w którym integralną część stanowi prawidłowy przekaz informacji na temat podopiecznych. Wspólnie dzielimy się obserwacjami dotyczącymi mieszkańców – wszystko po to, żeby zapewnić im holistyczną opiekę nad którą czuwają Kierownicy oraz Dyrektor DPS dla Kombatantów – mgr Lucjan Basta.